Skip Navigation Links
Kuruluş Hikayemiz
Kurucular
Mütevelli Heyeti
Yönetim Kurulu
Denetim Kurulu
Üyeler
ÇivrilŞubesi
Kadınlar Komitesi

 

Tarih
Coğrafya
Ekonomi
Eğitim
Sağlık
Ulaşım
Haritalar
Önemli Telefonlar
Burs Bilgi
Burs Listesi
Başvuru Formu
Görüşleri Okuyun
Görüş Yazın
EĞİTİM BURSU

ÇEVAK tarafından Çivrilli üniversite öğencilerine verilen karşılıksız eğitim bursu hakkındaki açıklamaları, web sitemizin "EĞİTİM BURSU" başlığı altındaki sayfalarda görebilirsiniz.

BAŞARI ÖDÜLLERİ

Eğitimin önemini bilen ve öncelikle eğitime katkı amacıyla kurulmuş olan ÇEVAK tarafından, başarıyı teşvik ederek daha çok öğrencinin başarıya ulaşmasına katkıda bulunmak düşüncesiyle her yıl "Başarı Ödülü" adı altında ödüller verilmektedir. Çivril''deki ilköğretim ve ortaöğretim okullarını başarılı bir şekilde derece ile bitiren öğrencilere verilen bu ödülün cins ve miktarı her yıl Çevak Yönetimi tarafından belirlenmektedir.

Uzun yılardan beri hiç aksatmadan düzenli olarak verilen başarı ödülleri için öğretim yılının sonlarına rastlayan bir günde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafında tören düzenlenmekte ve ödüller bu törende verilmektedir. Bir şenlik havasında geçen törene, Kaymakam, Belediye Başkanı, İlçe Milli Eğitim Müdürü, Çevak yöneticileri, öğretmenler, Öğrenciler, veliler ve Çivril Halkı coşkuyla katılmaktadır.

Diğer eğitim faaliyetlerimizde olduğu gibi bu faaliyetimizin gerçekleşmesinde de yardım ve işbirliğinden kaçınmayan Çivril Kaymakamlığı''na ve Çivril Milli Eğitim Müdürlüğü''ne teşekkür ediyoruz.


BİLGİ YARIŞI

En belirgin amacı, Çivril’de eğitimi teşvik etmek ve Çivrilli’nin daha iyi eğitilm almasına katkıda bulunmak olan vakfımız, Çivril Kaymakamlığı’nın izni ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile öğretmenlerin yardımlarıyla, 2004-2005 öğretim yılından itibaren Çivril''''deki ilköğretim okulları arasında “ÖDÜLLÜ BILGI YARIŞI” düzenlenmektedir.

ilköğretim 4. ve 5. sınıf öğrencileri arasında yapılan bilgi yarışına, Çivril İlçesi’ndeki tüm ilköğretim okulları 3 kişilik takımla katılmaktadır. Yarışma sonunda, ilk 3 dereceye giren okullara ödüller ve yarışmaya katılan tüm öğrencilere hediyeler verilmektedir.

Öğrencilerin, öğretmenlerin, idarecilerin ve halkın beğenisini kazanan Çevak Bilgi Yarışması her yıl daha çok ilgi görmektedir.


KOMPOZİSYON YARIŞI

Başarılı olmak için sadece çalışmak, öğrenmek ve bilgi sahibi olmak yeterli değildir. Düşünce üretebilmek ve düşündüğünü, bildiğini karşındakinin anlayabileceği şekilde anlatabilmek oldukça önemlidir. Aksi halde bilgi, tam olarak ne bireyin işine yarar ne d
Toplam Kayıt: 6 | Toplam Sayfa: 2 Aktif Sayfa : 1